Diyarbakır Su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri; Ece Su Tesisatı olarak 10 yılı aşkın süredir aralıksız olarak devam ettirdiğimiz hizmetimizdir. Müşterilerimizin hem zamandan tasarruf etmesi; hem de madden kayıp yaşamaması adına bu hizmeti verirken teknolojiden yararlanıyor ve kamera, akustik dinleme cihazı ile termal kamera kullanıyoruz.

Su Kaçağı Olduğunu Nasıl anlarım?

Bir yapıda su kaçağı olduğunu anlamak için birbirinden farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki nem kontrolüdür. Su tesisatının geçiş alanlarına tahminen bakılır. Eğer duvarda nem izleri görülürse; bu su kaçağının en somut göstergesidir. Bunun yanı sıra eğer parke kullanılıyorsa, parkelerde şişlik meydana gelmesi de; su kaçağının göstergesidir.

Bazı durumlarda ne parkede şişlik, ne de duvarda nem meydana gelir. Bu durumlarda ise yapılması gereken şey oldukça basittir. Tüm musluklar kapatılır ve su saatinin fotoğrafı çekilir. Aradan geçen 1 saat içerisinde hiçbir su açılmaz. 1 saat sonra; ilk çekilen fotoğraf ile kıyaslama yapılır. Eğer su saatinde değişim meydana gelmişse kaçak var demektir.


Su Kaçak Tespiti ve Tamirinde Hangi İlçelere Hizmet Veriyoruz?

Diyarbakır Merkez

Diyarbakır Sur

Diyarbakır Kayapınar

Diyarbakır Yenişehir


Teklif Al

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın